Mustafa Ciğer Kebap

INSTAGRAM İçin Tıklayınız.
FACEBOOK İçin Tıklayınız.
Ciğer & Kebap & Kaburga

İletişim: 0224 451 01 63
Çalışma Saatleri: 10.00-22.00
Ailenizle birlikte Türk mutfağından yemekler eşliğinde keyifli bir akşam geçirmek isterseniz, bu restoranı denemenizi öneririz. MUSTAFA CİĞER KEBAP restoranına uğrayın ve bol seçenekli leziz yemekleriyle tanışıp harika ortamının tadını çıkartın. Stil sahibi dış mekanı ve ortamı görülmeye değer. Akşamın geç saatlerinde dahi rahatlığınızı sağlamak için ısıtılan terasta harika vakit geçirebilirsiniz. Hava nasıl olursa olsun – klimalı salonlarıyla her zaman mükemmel sıcaklığa sahiptir.

Öğle yemeği dahil, olağanüstü restoran
Türk mutfağı, geniş kapsamlı yemekleriyle sizi şımartacaktır. Olağanüstü yerel ürünleri ve zengin çeşitli yöresel gıdaları ile ünlüdür. Taze ekmeği ve meyveleri atıştırmalık olarak yemek sonrası tatlı olarak sizi hayran bırakacaktır. Müşteri memnuniyeti en önemli unsurudur. Öğle yemeğine veya akşam yemeğine gidebilir ve harika bir zaman geçirebilirsiniz.

Aynı zamanda özel etkinliklere de hizmet vermekteyiz
Aracınızı ücretsiz park yerinde rahatça park edebilirsiniz. Güler yüzlü vale hizmetiyle size yardımcı olunacaktır. Mastercard ve VISA kabul ediliyor. Ek olarak elbette her daim nakit ödeme de yapılabilir. Özel kutlamalar için de iletişime geçebilirsiniz.

Bunlara da gözatın