Nefes Dağyenice

Nefes Dağyenice Uludağ’ın eteklerinde Bursa’nın Nilüfer ilçesine 8 km mesafede eşsiz göl ve orman manzarası ile birçok kişinin nefes almaya geldiği bir doğa harikasıdır. Şehre çok yakın bir o kadar da izole olan Nefes Dağyenice gölün kıyısında 327.000 metrekare  ormanın içerisinde Türkiye’nin en büyük açık hava doğal yaşam merkezlerinden birisidir. Birçok aktivite ve alanı içerisinde barındıran Nefes Dağyenice sürdürülebilir doğa için tüm sorumluluklarını yerine getirmekte ve bu konuda çalışmalarına devam etmektedir.

Nefes Dağyenice Türkiye’nin en büyük tesisi olmakla birlikte içerisinde Avrupa’nın en büyük macera parkı ve göl üzerinde yapılan zipline bulunuyor.

Glamping, bungalov, kabuk ev, kamp ve A+ karavan parkı konseptiyle konaklama imkânı sunan Nefes Dağyenice aynı zamanda dünya mutfağının lezzetlerini sunan Zelenika Restaurant’ı da bünyesinde barındırıyor.

Dolu dolu bir gün geçirebileceğiniz, dilerseniz konaklayarak doğanın ve maceranın tadını çıkarabileceğiniz, piknik yapabileceğiniz ve çeşitli aktivitelere katılabileceğiniz Nefes Dağyenice sizleri bekliyor !